WORBIKE sklep rowerowy
FABEBOOK TWITTER
Cena
od do
Producent


MIO CYCLO 105 HC

AKCESORIA - Nawigacja i kamery


 - MIO CYCLO 105 HC
Cena: 749.00PLN


Mio Cyclo 105 HC są wyposażone w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o prostej strukturze i pulpit z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

 

Niewielkie gabaryty wytrzymałej i wodoodpornej obudowy (IPX7) sprawiają, że z komputera Mio Cyclo 105 można korzystać w każdych warunkach pogodowych. Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.

 

Urządzenie Mio Cyclo 105 HC jest idealnym towarzyszem codziennych treningów: dzięki funkcji osobistego partnera treningowego możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Po powrocie do domu można w łatwy sposób przeanalizować zarejestrowane trasy i udostępnić je w trybie online za pomocą aplikacji Mio Share zainstalowanej na komputerze. Aplikacja Mio Share pełni również funkcję sklepu, w którym można zarządzać posiadanym urządzeniem i wyszukiwać najnowsze informacje o produktach, a także aktualizacje oprogramowania.

 

W urządzeniu Mio Cyclo 105 H zastosowano czujnik ANT+™, a oprócz tego pulsometr bezprzewodowy. Wersja Mio 105 HC oferuje kompletny pakiet wyposażenia, to jest czujnik ANT+™, pulsometr bezprzewodowy, czujniki prędkości obrotowej kół i tempa. Umożliwia to rowerzyście ocenę wydajności oraz poprawę stanu zdrowia. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla miłośników rowerów szosowych jak i górskich.

 

Cechy główne:

 

Technologia ANT+™
Urządzenie Mio *** ma wszystkie funkcje przydatne zarówno profesjonalnym  kolarzom szosowym jak i zaawansowanym rowerzystom górskim.  Mierzy czas, prędkość, odległość, wysokość, liczbę zużytych kalorii i inne współczynniki. Jest także wyposażone w technologię ANT+™, bezprzewodowy pulsometr oraz czujniki prędkości obrotowej kół i tempa.
 
Czujnik tętna
Bezprzewodowy czujnik tętna (ANT+™) - monitoruj swoje wyniki i dbaj o formę.
 
Kadencja/prędkość obrotowa koła
Wersja Mio 105 HC oferuje kompletny pakiet wyposażenia, to jest czujnik ANT+™, pulsometr bezprzewodowy, czujniki prędkości obrotowej kół i tempa
 
Łatwe w użyciu
Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.
 
Komputer rowerowy
Rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i o wiele więcej...
 
Dostosowany pulpit
Prezentuje dane wybrane przez rowerzystę.

Osobisty partner treningowy

Możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność.

 
Aplikacja Mio Share
Przy użyciu aplikacji Mio Share możesz zapisywać swoje dane, zarządzać przebytymi trasami i udostępniać je znajomym. Ta łatwa w użyciu aplikacja umożliwia pobieranie tras oraz poznawanie nowych dróg i miejsc, które inni użytkownicy uznali za interesujące. Aplikacja umożliwia także zarządzanie urządzeniem oraz pobieranie aktualizacji map i najnowszych informacji o produktach.
 
Wodoodporna obudowa (standard IPX7)
Wytrzymała, wodoodporna obudowa (standard IPX7) sprawia, że nawigacja jest możliwa w każdych warunkach pogodowych.
 
Bateria o dużej żywotności
Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.
 
 
Zestaw zawiera:
 
monitor tętna
czujnik prędkości i kadencji
kabel USB
ładowarka domowa
uchwyt na kierownicę