WORBIKE sklep rowerowy
FABEBOOK TWITTER
Cena
od do
Producent


MIO CYCLO 605 HC Europe

AKCESORIA - Nawigacja i kamery


 - MIO CYCLO 605 HC Europe
Cena: 1899.00PLN


Jazda na rowerze wymyślona na nowo

 

Zawsze, kiedy siadasz na rower, masz szansę na poprawę. W pomieszczeniu czy w terenie, na ścieżce czy na drodze, ustanawiając osobisty rekord czy rywalizując z innymi — możliwości Cyclo 605 HC są nieskończone. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje wyniki i utrzymać motywację, w stylowym designie.

 

Odkrywaj i rywalizuj

 

Twoje jazdy treningowe nie stracą na świeżości, jeśli będziesz odkrywać nowe miejsca. Symuluj etapy Tour de France. Wspinaj się po alpejskich trasach. Kompletne mapy Europy, aktualizowane przez cały okres eksploatacji urządzenia sprawiają, że na swoim rowerze możesz dosłownie zdobywać nowe szczyty.
Jeśli masz ochotę na małe zamieszanie, użyj niepowtarzalnej funkcji Surprise-Me™, aby otrzymać trzy różne trasy, na podstawie czasu, odległości lub celu podróży.

 

Niezrównana wydajność

 

Nieważne, czy ścigasz się w szczycie sezonu, czy trenujesz na hali poza sezonem — możesz maksymalnie wykorzystać każdą trasę dzięki funkcjom Cyclo umożliwiającym śledzenie i monitorowanie statystyk. Koniec kłopotów z magnesami na szprychy i frustracją, kiedy próbujesz przyczepić czujniki do pedałów i ramy. Cyclo posiada niemagnetyczne czujniki prędkości i kadencji ANT+, które są łatwe w montażu. Po prostu załóż czujniki na piastę koła i wokół pręta siodełka.

Zestaw zawiera także pulsometr ANT+ pomagający osiągnąć optymalną formę. W przypadku treningu w pomieszczeniu czujniki ANT+ (FE-C) podłącza się do kompatybilnych butów sportowych, dzięki którym można regulować i kontrolować odpowiedni opór toru.

Połączenie WIFI umożliwia synchronizację tras i nagrań z kontem MioShare bez podłączania do komputera. W czasie jazdy możesz otrzymywać wiadomości grupowe z aplikacji społecznościowych (WhatsApp, Twitter i Facebook) przez wbudowane połączenie Bluetooth™ ze smartfonem.
Cyclo 605 HC doskonale się spisuje w każdej pogodzie. Płaski 4-calowy ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową zapewnia krystaliczną czytelność map, wskazówek i statystyk podczas jazdy. Klasa ochrony IPX7: wodoodporność w silnym deszczu.

Połącz się z MioShare i bezpośrednio zsynchronizuj przejazdy ze Strava™, umożliwiając analizowanie tras i dzielenie się nimi ze znajomymi. Pełna zgodność z segmentami Strava oraz z treningami w terenie i na hali.

 

Wyszukane, a jednak proste

 

Nowy interfejs użytkownika Cyclo jest jeszcze bardziej intuicyjny. Jest tak intuicyjny, że po kilku minutach od rozpakowania będziesz już w drodze, nawet bez czytania instrukcji obsługi. Nadal jednak będziesz mieć wszystkie dane i statystyki, których potrzebujesz. Prostota w doskonałej równowadze z funkcjonalnością.

Skonfigurowanie i używanie wysoko wydajnego komputera do nawigacji podczas jazdy rowerem nigdy nie było łatwiejsze. Mapy są fabrycznie zainstalowane i gotowe do użytku natychmiast po rozpakowaniu. Wystarczy zamocować czujniki, naładować urządzenie i można ruszać w drogę.

 

 • NOWOŚĆ Płaski, antyrefleksyjny ekran dotykowy 4”, czytelny w pełnym słońcu
 • NOWOŚĆ 3 fizyczne przyciski: zasilanie, okrążenie, łatwe przewijanie
 • NOWOŚĆ Zainstalowane mapy rowerowe całej Europy — Open Street Maps, urządzenie gotowe do użycia po rozpakowaniu
 • NOWOŚĆ Segmenty Strava Live — trening w pomieszczeniu i w terenie
 • NOWOŚĆ Grupowe wiadomości z aplikacji społecznościowych — odbieraj komunikaty ekranowe (WhatsApp, Twitter, komunikator Facebooka) ze smartfona przez Bluetooth®
 • NOWOŚĆ Zawiera niemagnetyczny czujnik prędkości i kadencji
 • NOWOŚĆ Funkcja OKRĄŻENIE — pozwala zaznaczać różne części trasy lub okrążenia jako motywacja do poprawiania czasów cząstkowych
 • NOWOŚĆ Zasilacz 2 A AC — szybsze ładowanie urządzenia
 • Prosta w obsłudze i przyjazna dla użytkownika nawigacja — duże cyfry na ekranie i prosta struktura menu
 • Surprise Me™ — ustaw czas, odległość lub cel podróży i wybierz 1 z 3 niespodziewanych tras
 • Wbudowana opcja Node na terenie Belgii i Holandii.
 • Wbudowany czujnik ANT+ — z bezprzewodowym pulsometrem oraz niemagnetycznym czujnikiem prędkości i kadencji
 • Łączy się z elektronicznymi systemami zmiany biegów Shimano Di2 — odczytuje i zapisuje informacje o przełożeniu z elektronicznych jednostek Shimano Di2. Obsługuje zdalne sterowanie Shimano Di2 do przełączania stron na pulpicie i nagrywania.
 • WiFi — komputer nie jest potrzebny, trasy można synchronizować przez łącze bezprzewodowe WiFi
 • Rzeczywisty opór podłoża — łączy się z trenerami ANT+ w protokole FE-C i zapewnia odpowiedni opór w czasie treningu w pomieszczeniu
 • Aplikacja komputerowa — jedno proste narzędzie do łatwej obsługi urządzenia, pobierania nowych tras i udostępniania wyników