WORBIKE sklep rowerowy
FABEBOOK TWITTER
Cena
od do
Producent


KROSS FLUSSO DONNA

ODZIEŻ - Kaski


 - KROSS FLUSSO DONNA
Cena: 219.99PLN


Przemierzanie kolejnych tras rowerowych, szczególnie o średnim i wysokim poziomie trudności wymaga zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia jakim jest kask rowerowy Fusso Donna

Wierzchnia skorupa kasku kolarskiego Flusso Donna wytworzona została z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. Warto podkreślić, że kask ma dość niską wagę, co skutecznie podnosi komfort użytkowania. Dodatkowym udogodnieniem są taśmy, a także wewnętrzne gąbki, które wpływają na jeszcze większą wygodę. Poza funkcjonalnością kask Flusso Donna wyróżnia się ciekawym designem. Wykończenia produktu bardzo dobrze podkreślają jego kobiecy charakter. Technologia In-mold pozwala na zapewnienie najwyższej ochrony dla głowy rowerzystki. Kask wyposażony jest ponadto w otwory wentylacyjne i wygodne zapięcie, które można regulować jedną ręką.

W ofercie sklepu Kross model Flusso Donna dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze M, w dwóch wersjach kolorystycznych, a mianowicie białej i czarnej. Kask jest delikatnie ozdobiony eleganckim logo marki Kross. Dzięki temu zyskuje wyjątkowy charakter, co wspaniale podkreśli styl aktywnej kobietyGaleria produktu:
KROSS FLUSSO DONNA  KROSS FLUSSO DONNA